Sportvereniging Westendorp
Logo sportvereniging Westendorp

Standen

Uitslagen

Competitie

Archief

Sponsors

  • 01

De standen in de competitie, seizoen 2018/2019

G W GL V P DPV DPT PM
gespeeld gewonnen gelijk verloren punten doelpnt voor doelpnt tegen pnt in mindering

Westendorp 1, 5e klasse C

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1SC Meddo 11613124066170
2Etten 11612313941110
3Vosseveld 11510233232160
4Marienveld 1149052725210
5Kilder 1148152535200
6Bredevoort 1137242326190
7Ajax B 1146262035270
8Halle 1145271725270
9Westendorp 1144371521360
10Stokkum 1153391219450
11Den Dam 1132110713480
12NVC 1142111720390
13VVL 1141112420520

Westendorp 2

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Kilder 61412203868110
2Terborg 2129212953160
3Zeddam-Sint Joris 3128132557150
4't Peeske 4137422543230
5Westendorp 2147252349420
6Silvolde 5125431931210
7AD '69 4145271728450
8GWVV 3155191642410
9KSV 4123181020410
10VVG '25 512237924470
11Doetinchem 5142012612780
12Keijenburgse Boys 41010939560