Sportvereniging Westendorp
Logo sportvereniging Westendorp

Standen

Uitslagen

Competitie

Archief

Sponsors

  • 01

De standen in de competitie, seizoen 2018/2019

G W GL V P DPV DPT PM
gespeeld gewonnen gelijk verloren punten doelpnt voor doelpnt tegen pnt in mindering

Westendorp 1, 5e klasse C

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1SC Meddo 1119022748150
2Etten 1118212630100
3Vosseveld 1117222323110
4Marienveld 1107032119130
5Kilder 1106131926140
6Bredevoort 195131618120
7Ajax B 1105141624230
8Halle 1104151319170
9Westendorp 1103161018330
10Den Dam 110208610410
11NVC 111209617290
12Stokkum 110127513350
13VVL 19117418300

Westendorp 2

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Kilder 610820264190
2Terborg 297202337100
3Zeddam-Sint Joris 3117132250150
4't Peeske 4106222033180
5Westendorp 2116232042290
6Silvolde 5105321829100
7AD '69 4105051522320
8GWVV 3114071236270
9VVG '25 511236923410
10KSV 411218716400
11Keijenburgse Boys 41010939560
12Doetinchem 51010936570