Sportvereniging Westendorp
Logo sportvereniging Westendorp

Standen

Uitslagen

Competitie

Archief

Sponsors

  • 01

De standen in de competitie, seizoen 2018/2019

G W GL V P DPV DPT PM
gespeeld gewonnen gelijk verloren punten doelpnt voor doelpnt tegen pnt in mindering

Westendorp 1, 5e klasse C

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Vosseveld 17511161660
2Ajax B 175111621120
3SC Meddo 16501152080
4Etten 17421141460
5Bredevoort 17412131590
6Halle 16303916120
7Marienveld 16303910120
8Kilder 16213717130
9Westendorp 17214713230
10NVC 16204610130
11Stokkum 16123511190
12Den Dam 1710637280
13VVL 1601519180

Westendorp 2

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Terborg 26510162650
2Silvolde 56420142240
3Kilder 65410132430
4Zeddam-Sint Joris 36411132470
5't Peeske 46321112080
6Westendorp 263121026200
7AD '69 46303912210
8GWVV 36204613120
9KSV 4510437210
10Doetinchem 5610533390
11VVG '25 5602429260
12Keijenburgse Boys 4600602220