Sportvereniging Westendorp
Logo sportvereniging Westendorp

Standen

Uitslagen

Competitie

Archief

Sponsors

  • 01

De standen in de competitie, seizoen 2018/2019

G W GL V P DPV DPT PM
gespeeld gewonnen gelijk verloren punten doelpnt voor doelpnt tegen pnt in mindering

Westendorp 1, 5e klasse C

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Etten 12420316366130
2SC Meddo 12419326098220
3Vosseveld 12413654549310
4Bredevoort 12413564443310
5Kilder 12413474352270
6Halle 12412393962370
7Marienveld 124104103441440
8Ajax B 12492132944490
9Stokkum 12465132342660
10NVC 12472152339640
11Westendorp 12455142031560
12VVL 12424181035920
13Den Dam 12424181021910

Westendorp 2

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Kilder 620172153104250
2Terborg 22015234779310
3Westendorp 22012263872530
4Zeddam-Sint Joris 32011273570440
5't Peeske 42010463451340
6Silvolde 5209653356380
7AD '69 4209473147520
8GWVV 32062122039530
9VVG '25 52034131336780
10KSV 4202117723710
11Doetinchem 52011184221200