Sportvereniging Westendorp
Logo sportvereniging Westendorp

Standen

Uitslagen

Competitie

Archief

Sponsors

  • 01

De standen in de competitie, seizoen 2018/2019

G W GL V P DPV DPT PM
gespeeld gewonnen gelijk verloren punten doelpnt voor doelpnt tegen pnt in mindering

Westendorp 1, 5e klasse C

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Etten 12319316062130
2SC Meddo 12318325794220
3Bredevoort 12313554443270
4Kilder 12413474352270
5Vosseveld 12312654245300
6Halle 12311393659370
7Marienveld 12310493440410
8Ajax B 12392122944460
9Westendorp 12355132031520
10Stokkum 12355132038650
11NVC 12362152036630
12VVL 12324171034880
13Den Dam 12324171020870

Westendorp 2

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Kilder 61916215097190
2Terborg 21914234476290
3Westendorp 21911263571530
4Zeddam-Sint Joris 31811163462350
5't Peeske 42010463451340
6Silvolde 5188552947350
7AD '69 4198472843510
8GWVV 31852111734500
9VVG '25 51834111332700
10KSV 4192116722670
11Doetinchem 51911174211130