Sportvereniging Westendorp
Logo sportvereniging Westendorp

Stand

Uitslagen

Competitie

KNVB-beker

Archief

Sponsors

  • 01

De standen in de competitie, seizoen 2019/2020

G W GL V P DPV DPT PM
gespeeld gewonnen gelijk verloren punten doelpnt voor doelpnt tegen pnt in mindering

Westendorp 1, 5e klasse C

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Kilder 14400121950
2Ajax B 14310101540
3Westendorp 1330091220
4Angerlo Vooruit 132107830
5RKPSC 132016650
6SDZZ 142026990
7SVGG 1420266100
8SC Rijnland 14112410110
9Den Dam 1310233140
10SV Babberich 1410334110
11NVC 1401314100
12SV Gelders Eiland 1200205100
13Halle 1400403100

Westendorp 2, 7e klasse 12

 TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Silvolde 533009710
2vv Montferland 44301914120
3Terborg 2321071540
4Gendringen 4421171350
5SVGG 242117960
6Concordia-W 94211712110
7GWVV 44121511110
8VIOD 821013550
9Kilder 440222370
10RKZVC 5301216140
11Westendorp 24013110220
12VVG '25 5300308150